Zeynep Sude SAĞLAM

Merhaba
Ben Zeynep Sude SAĞLAM.

Sinop Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünden mezun oldum.
Mezun olduktan sonra;
Montessori Eğitimi, Reggio Emilia Yaklaşımı, Oyun Terapisi, Çocuk Resimleri Analizi, Üstün yetenekli çocuklar zirvesi, Ebeveyn Görüşmesi,Atölye Çalışması, Okul öncesi öğretmeni olmak gibi çeşitli eğitim programlarına katılım sağladım. Açık hava atölyesi ve oyun atölyesi grupları düzenledim.

Üniversite tercih zamanında kendime beni en çok ne mutlu eder diye sorduğumda cevap sadece çocuklarla olmaktı ve bu mesleği seçmeye karar verdim.

Remidalı olmak beni çok heyecanlandırdı çünkü ;
Doğa,orman ve hayvanlara verdiği önemi yakınen gözlemledikten sonra kendimi buraya ait hissettim ve bu ailenin bir parçası olmak içimdeki meslek aşkını alevlendirdi.

Türkiye izcilik fedarasyonun’da (Türkiye scouting federation) 2016 yılında lisanlı izci olarak başladım. İzcilik hayatımda bir çok milli kamplara katıldım. Bir çok şehirde Samsun’u ve Türkiyeyi temsil ettim. 2020 yılından itibaren izcilik hayatıma izci lideri olarak devam ediyorum. 0-18 yaş arasındaki bireylere kamp bilgileri, çadır çeşitleri, kamp kuralları, orman tanıtımı, çeşitli düğümler, ve çeşitli marşlar öğretiyorum. Şehirler arası kamplara gidiyor ve çeşitli kamp faaliyetlerinde bulunuyorum .
Aktif olarak çeşitli spor faaliyetlerinde bulundum ve enstrüman olarak keman çaldım.
A2 seviyesinde ingilizce konuşabiliyor ve eğitimime devam ediyorum.
Çatısı gökyüzü olan bu okulda yolumuzun hep çiçek bahçelerine çıkması dileğiyle burada bende varım.

Neredeyiz ?

Kazım Karabekir Mahallesi
Erden Sokak. No: 20/1
Duruşehir / İlkadım / Samsun

İrtibat Telefonlarımız
E-Posta

info@remidaokulum.com