Sevcan DEMİREL

1991 yılı güneşli bir Nisan gününde Samsun’un Tekkeköy ilçesinde doğdum. Daha küçücük bir çocukken istediğim anaokulu öğretmeni olma hayalimin peşinden emin adımlar ile ilerledim.
Sema Cengiz Büberci Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesi çocuk gelişimi bölümünü bitirdim. Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans bölümünden mezun olduktan sonra büyük bir aşk ile mesleğimi yapmaya başladım. 2 yıl Gazi Koleji , 3 yıl Ezgililer Kolejinde çalışarak mesleğime devam ettim. Bu süreçte
Montesorri Yaklaşımı Eğitimi, Yaratıcı Drama Uygulayıcı Eğitimi, Etkili Müzik Eğitimi, Orff-Schulwerk Temel Uygulamalar Eğitimi gibi eğitimlere katılarak farklı yaklaşımlar ile ilgi bilgiler edindim. Sevginin iyileştirici gücüne, sarılmanın şifa verdiğine, çocukluğun ruhumuzun parmak izleri olduğuna ve içimizdeki çocuğun hep varolduğuna inanlardanım. Hayal kurabilen, meraklı, yaratıcı, merhametli, tüm canlıların yaşam hakkı oldugunu bilen ve saygı duyabilen mutlu çocuklar yetiştirme yolunda içimdeki çocuk ile birlikte yeni maceralara atılıcağımız Remida Dönüşüm Okulum ile yollarımız kesişti. Bu keyifli yolculukta çocuklarımızla birlikte yürümek, keşefmek ve birlikte büyümek için çok heyecanlıyım. İyi ki Remida.

Neredeyiz ?

Kazım Karabekir Mahallesi
Erden Sokak. No: 20/1
Duruşehir / İlkadım / Samsun

İrtibat Telefonlarımız
E-Posta

info@remidaokulum.com