Nergis Beder

Merhaba,
Ben Nergis Beder. 7 Mayıs 1992 Giresun doğumluyum. Atatürk Üniversitesi Çocuk gelişimi bölümünü bitirdim. Çocuklar için neler yapabilirim, nasıl hayatlarına dokunabilirim diye kendimi sürekli eğitimlerle geliştirmeye çalıştım. Hayatı onların gözünden bakarak , bir zamanlar benim de o yaşlarda olduğumu ve hissettikleri duyguları hissettiğimi kendime sürekli hatırlatırım .
Karşılık beklemeden gösterilen sevginin ve şefkatin hiçbir duruma engel olmadığını hayat felsefesi bildim.
2019 yılında bana anneliği tattıran oğlum dünyaya geldikten sonra ise her şey daha da anlam kazanmaya başladı.Benim gözümde evladıma hissettiğim hassasiyet ne ise tüm çocuklara hissettiğim hassaslık aynı şekilde devam etti.🙏

☀️ERP Workshop Etkinliği,Peabody Resim Kelime Tanıma,Erken Çocukluk Döneminde Yaratıcı Drama ve Farklı Düşünme Scamperi,Yaratıcı Yazarlık ile Çocuk Kitabı Yazma Eğitimi,İletişim ve Gelişim Zirvesi, Günce Eğitim Teknikleri, Türkiye de Montessori Eğitimi ve Uygulama Örnekleri,Resim Analizi, Masal Terapisti, Akıl ve Mantık Oyunları, Herkes İçin Yapay Zeka,Masal Anne, Çocukta Dil Gelişimi, Eğitimcinin Eğitimi, Anne/Baba Beni Anla, Birey Ve Aileler İçin Afet Bilinci, Afet Risklerini Azaltma, Kişisel Strest Yönetimi ve son olarak Supporting And Engoging People With Autism eğitimini aldım.
Geriye doğru baktığımda çocukluğumun bende mükemmel izler bırakması,içimdeki çocuğu hala yaşatıyor olmam çocukluk dönemimi doyasıya yaşamış olmamla alakalı olduğunu düşünüyorum. İçimizdeki çocuğu sürekli yaşatmak adına artık bende Remidadayım.Sizinle olmaktan çok mutlu ve gururluyum.
Sevgiyle kalın ♥️

Neredeyiz ?

Kazım Karabekir Mahallesi
Erden Sokak. No: 20/1
Duruşehir / İlkadım / Samsun

İrtibat Telefonlarımız
E-Posta

info@remidaokulum.com