Gülşah Şahin

Merhabalar.
Ben Gülşah Şahin,
Tokat/Turhal da doğdum. Çocukluğum mahalle sokaklarında oyun oynayarak geçti. Bulunduğum coğrafi şartlar nedeni ile yeşile olan sevgim ve ilgim çok küçük yaşlarda ruhuma işlendi. Spor hayatıma 8 yaşımda belediye bünyesinde tekvando eğitimi ile adım attım ve birçok bölgesel yarışlarda dereceler yaptım. Ardından voleybol eğitimi aldım ve hala lisanslı olarak devam etmekteyim. Ortaokul yıllarımda müziğe olan ilgim ile bağlama kursuna başladım, yaklaşık 10 yıldır bağlama çalıyorum.
Eğitimime Turhal Yeşilırmak Anadolu lisesini tamamladıktan sonra çocuklara olan ilgim ve merakım doğrultusunda Sinop Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü ile devam ettirdim.

Bu süreçte aldığım eğitimler sayesinde en sevdiğim yaklaşım ve kendime en yakın bulduğum Reggio Emillia felsefesi oldu. Üniversite yıllarımda yeni bir sanat dalına adım attım ve kil/seramik kursuna başladım. Şuanda da profesyonel olarak kil hamuru ile ürünler ortaya çıkartmaktayım . Seramik yapmak için yetenekli olmamız şart değil, hayal gücümüz geniş, parmaklarımız kıvrak olsun yeterli ve bunu en güzel çocuklar başarıyor. Çocuklar ile 10 parmaklarımızı ve hayal gücümüzü kullanarak kile dokunmak beni çok mutlu ediyor 🙂

İLGİ ALANLARIM: Kil/seramik/ahşap boyama, kitap okumak, kamp yapmak, bahçe-bitki-toprak ile ilgili uğraşlar, sanatsal faaliyetler gibi birçok ilgi alanım bulunmaktadır.

ALDIĞIM EĞİTİMLER:
Orman pedagojisi
Ekolojik okuryazarlık semineri
Waldorf ve Reggio Emillia eğitimi
Okul öncesi öğretmeni olmak
Çocuklarda oyuncu olmak ve yaratıcılık semineri
Kil ve seramik eğitimi
Resim ve grafik tasarım
Üstün yetenekli çocuklar zirvesi
Ebeveyn görüşmesi atölye çalışması gibi eğitimlerde bulundum.

Remidalı olmaktan büyük bir heyecan ve gurur duyuyorum. Güler yüzlü, sevgi dolu izler bırakmak dileği ile. Sevgiyle kalın ❤

Neredeyiz ?

Kazım Karabekir Mahallesi
Erden Sokak. No: 20/1
Duruşehir / İlkadım / Samsun

İrtibat Telefonlarımız
E-Posta

info@remidaokulum.com