Ayça Dijle Demirtaş

Merhaba , ben Ayça Dijle Demirtaş
Acıbadem Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü 2016-2020 yılları arasında tamamladım. Bölümümü okurken Samsun Adliye Sarayı’nda gönüllü stajımı tamamladım. Üniversite sürecimde Diksiyon Kursu Sertifikası ve çeşitli seminerlere katılımda bulundum.

Mezuniyetim sonra ;
MMPI , STANDFORD BİNET ZEKA TESTİ, Çocuk Objektif Testleri (DENVER 2 GELİŞİM TESTİ , AGTE , GESSEL GELİŞİM TESTİ , PORTEUS LABİRENTLERİ ZEKA TESTİ , KENT EGY SÖZEL ZEKA TESTİ , CATTEL 2A MATRİS ZEKA TESTİ , PEABODY RESİM – KELİME TESTİ , BURDON DİKKAT TESTİ , SDÖT – KINDER ANGST , METROPOLİTAN OKUL OLGUNLUĞU TESTİ , FROSTİG GÖRSEL ALGI TESTİ , BENDER – GESTALG GÖRSEL MOTOR ALGILAMA TESTİ , BENTON GÖRSEL BELLEK TESTİ ), WISC-R, BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ UYGULAYICI SERTİFİKASI, CİNSEL TERAPİ UYGULAYICI SERTİFİKASI, BÜTÜNCÜL OYUN TERAPİSİ EĞİTİMİ UYGULAYICI eğitimlerimi tamamlamış bulunmaktayım.

Eğitimlerimi tamamladıktan sonra Pırıl Pırıl Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde 2021 yılından beri psikolog olarak görevimi yapmaktayım. 2023 yılında Remida Dönüşüm Okulum ve Pırıl Pırıl Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde görevimi devam ettirmekteyim.

Bu süreçte Mizaç(Enneagram) Eğitimi, Lions Quest tarafından “Yaşam Çemberi ve Sosyal Duygusal Öğrenme Programı Öğretmen Programı sertifikası”, Okeved Öğretmen Çemberi tarafından “Bağlanma Okul ve Oryantasyon”, “Çocuklarda Sağlıklı Sınır ve Tuvalet Eğitimi”, “Çocuklarda Görülen Öfke ve Saldırganlık”, “Çocuklarda Görülen Davranış Problemleri ve DEHB”, “Çocuklarda Mahremiyet ve Cinsel Eğitim”, SAKED Öğretmen Akademisi “Oryantasyon Süreci” , Doku AES Yayınevi ve Edi Yayınevi tarafından “Okuldaki Ayak İzlerim” ve “Hijyen Eğitimi” eğitimlerimi tamamladım.
Mesleğime olan sevgimle birlikte kendimi bu uzun yolculukta geliştirmeye adayarak eğitimlerime devam etmekteyim.

Neredeyiz ?

Kazım Karabekir Mahallesi
Erden Sokak. No: 20/1
Duruşehir / İlkadım / Samsun

İrtibat Telefonlarımız
E-Posta

info@remidaokulum.com