ELÇİN YETER

Merhaba…
Ben Elçin Kılıçarslan Yeter

14 Ekim 1991 yılında doğdum.
2014 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma bölümünden mezun oldum.

Eğitim sürecim içerisinde araştırma, öz motivasyon, girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim.

Mesleğimle ilgili çeşitli yerlerde çalıştıktan sonra evlenip ara verdim. Bu süreçte kızım Defne hayatımıza dahil oldu. Çocuk büyütmenin gerçek bir sanat olduğunu ilmek ilmek işlenmesi gerektiğini deneyimleyerek öğrendim. Sadece kendi kızımın değil, daha birçok çocuğun hayatına dokunmak istediğimi fark ettim ve İkinci lisans eğitimimi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi üzerine yaptım. Bu arada robotik kodlama, çocuk resimleri analizi, oyun terapisi sertifikaları aldım. Bunlara ek “sihirli matematik” eğitimi de alıp çocuklara temel matematiği sevdirerek öğretmek istedim. Her çocuğun birbirinden farklı iç dünyasının olduğunun bilinciyle onlara mizacına göre yaklaşabilmek adına Dr. Mehmet Palancı’dan” mizaç enneagram” eğitimi aldım.

Entomoloji ve Fitoloji bilgilerimle doğaya duyduğum sevgiyle Öykü Adası’ nda ekoloji öğretmeni olarak görev aldım .
İşini severek yapan, detayları çok önemseyen biriyim. Yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerimi geliştirmeyi çok önemsiyorum. Efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özveriliyim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim.

Remida Okulum’da güzel başlangıçlara diyorum.

Neredeyiz ?

Kazım Karabekir Mahallesi
Erden Sokak. No: 20/1
Duruşehir / İlkadım / Samsun

İrtibat Telefonlarımız
E-Posta

info@remidaokulum.com